Ponuka práce už bola obsadená

Vyberte si z aktuálne otvorených ponúk.

Aktuálne ponuky práce

Lokalita

Bratislava, Nitra, Banská Bystrica

Pracovný pomer

plný úväzok

Nástup

ASAP

Mzda

2 000 - 5 000 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás práca v IT a Vašim cieľom je sa zdokonaliť v práci v rôznych systémoch? Máte výborné komunikačné zručnosti a láka Vás skúšať nové veci? Aktuálne do nášho softvérového tímu plného odborníkov ale zároveň aj super ľudí hľadáme novú posilu, ktorou môžete byť práve VY. Stačí čítať ďalej a zaslať nám svoj životopis.

Náš nový IT Admin MS Exchange pripadne SCCM bude mať v MICROCOMP-e na starosti mnoho zaujímavých úloh. Stanete sa správcom nielen firemnej IT infraštruktúry, exchange serverov, firewallov ale aj správcom back-up riešení. Práve Vy budete osobou, ktorá bude mať dohľad nad LAN sieťami a budete poskytovať technickú podporu našim zákazníkom. Táto úloha zahŕňa správu a údržbu používaného SW, dokumentáciu či inštaláciu a údržbu nových, príp. existujúcich zariadení. Cudzie Vám nebudú ani Cloud riešenia a podieľať sa budete aj na koordinácii projektov v spolupráci s ostatnými oddeleniami. Výhodou uchádzača sú skúsenosti s prevádzkou aplikácií v internetovom prostredí (web portály, mobilné aplikácie, proxy servery). Pri obsadení tejto pracovnej pozície očakávame doterajšie skúsenosti s MS 365, konkrétne skúsenosti s migráciou a jeho správou. Oceníme aj prehľad v aplikačnej, sieťovej a internetovej bezpečnosti - Cyber security.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Priateľská a otvorená firemná kultúra a príjemné kancelárske prostredie
  • Mladý a dynamický kolektív
  • Firemný telefón
  • Firemný počítač
  • Firemné autá na pracovné účely
  • Vzdelávanie (aktuálne a kvalitné certifikované školenia)
  • Možnosť kariérneho rastu a priestor na sebarealizáciu a nápady
  • Kurz anglického jazyka v rozsahu 2 hodiny týždenne
  • Príležitosť učiť sa od vysoko kvalifikovaných kolegov, ktorí vždy radi pomôžu
  • Možnosť podieľať sa na smerovaní spoločnosti a pracovať na zaujímavých projektoch
  • Neobmedzený pitný režim, výborná káva a čaj, coca cola (aj zero), firemné raňajky raz do mesiaca v našej plne vybavenej kuchyni
  • Možnosť zúčastniť sa vďaka firme na rôznych kultúrnych podujatiach, na ktorých sme partnerom
  • Šport, wellness a letné kúpalisko v rámci Multisport karty, na ktorú zamestnávateľ každý mesiac prispeje
  • Firemné teambuildingy
  • Možnosť čiastočne pracovať homeoffice podľa dohody s team leaderom
  • Parkovanie v areáli zdarma aj pre súkromné vozidlá (len v Bratislave)
  • Osobný benefit – 1 deň dovolenky navyše pri životnej udalosti (nástup dieťaťa na povinnú školskú dochádzku, uzavretie manželstva)
  • Raz do roka preventívne očné vyšetrenie v mieste príslušnej pobočky zamestnávateľa – hradené zamestnávateľom
  • Špecifické pracovné prostriedky, v prípade ak ich zamestnanec potrebuje zo zdravotných dôvodov na základe návrhu nadriadeného
  • Odmena za odporúčanie nového kolegu – referral program

Požiadavky na zamestnanca

  • Vzdelanie vysokoškolské I. stupňa / II. stupňa / III. stupňa
  • Vzdelanie v odbore IT
  • Vodičský preukaz B
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Potrebné znalosti

Administrácia Exchange serverov - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Bonding - Pokročilý
Cyber security - Základy
Firewall - Pokročilý
Hypervisor - Základy
Microsoft SCCM - Pokročilý
MS PowerShell - Základy
MS sieťová konfigurácia - Pokročilý
MySQL - Základy
Public Key Infrastructure (PKI) - Pokročilý
Routing - Pokročilý
SQL - Základy

Zaujala vás pozícia a chcete sa k nám pridať?

Vyplňte formulár a pošlite nám váš životopis.

V čo najskoršom čase sa vám ozveme a budeme vás informovať o ďalšom postupe.

Váš životopis nám môžete poslať aj na nižšie uvedený e-mail.

Podporované typy súborov: .doc, .docx, .pdf, .odt, .odm. Maximálna veľkosť súboru: 5 MB

Benefity

Vďaka vám tvoríme riešenia, ktoré fungujú

Pracovný čas a flexibilita

Umožňujeme využívať flexibilný pracovný týždeň v dĺžke 40 hodín týždenne, po dohode s lídrom tímu aj prostredníctvom homeoffice.

Kontinuálne vzdelávanie

Našim zamestnancom ponúkame možnosť absolvovať kvalitné certifikované školenia.

Pracovné prostredie

Možnosť voľby pracovných prostriedkov, príjemné a moderné pracovné prostredie, dynamický a priateľský kolektív.

Voľný čas a rodina

Široká škála voľnočasových benefitov, deň voľna navyše pri významných rodinných udalostiach.

Odborný a profesijný rast

Možnosť podieľať sa na smerovaní spoločnosti a pracovať na zaujímavých projektoch.

Employee Referral Bonus Program

Za odporúčanie vhodného nového kolegu Vás adekvátna odmena v našej spoločnosti neminie.