MS SharePoint Administrátor / Developer

Lokalita

Bratislava, Nitra, Banská Bystrica

Pracovný pomer

plný úväzok

Nástup

ASAP

Mzda

od 2000 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás práca v IT a Vašim cieľom je sa zdokonaliť v práci v rôznych systémoch? Máte výborné komunikačné zručnosti a láka Vás skúšať nové veci? Aktuálne do nášho softvérového tímu plného odborníkov ale zároveň aj super ľudí hľadáme novú posilu, ktorou môžete byť práve VY. Ak je práve Sharepoint Vašim hobby, tak čítajte ďalej a zašlite nám svoj životopis.

Pozícia je určená pre Sharepoint riešenia On-Premise. Vašou úlohou u nás bude správa a konfigurácia SharePoint s cieľom zabezpečenia podpory výskumného tímu a spolupráce s partnermi. Nevyhnete sa ani analýze, návrhom a implementácií riešení na základe požiadaviek spoločnosti a technických tímov. Dôležitou úlohou bude aj správne vyhodnocovanie požiadavok, navrhovie a vyvíjanie softvérových nástrojov či dokumentovanie zmien. Pracujeme s databázami (SQL, MySQL alebo MS Access) s cieľom spravovania informácií v rámci tímu a zdieľania výskumných dát s partnermi. Súčasťou pracovnej náplne je aj malá automatizácia procesov - VBA makrá, Shell skripty.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Priateľská a otvorená firemná kultúra a príjemné kancelárske prostredie
  • Mladý a dynamický kolektív
  • Firemný telefón
  • Firemný počítač
  • Firemné autá na pracovné účely
  • Vzdelávanie (aktuálne a kvalitné certifikované školenia)
  • Možnosť kariérneho rastu a priestor na sebarealizáciu a nápady
  • Kurz anglického jazyka v rozsahu 2 hodiny týždenne
  • Príležitosť učiť sa od vysoko kvalifikovaných kolegov, ktorí vždy radi pomôžu
  • Možnosť podieľať sa na smerovaní spoločnosti a pracovať na zaujímavých projektoch
  • Neobmedzený pitný režim, výborná káva a čaj, coca cola (aj zero), firemné raňajky raz do mesiaca v našej plne vybavenej kuchyni
  • Možnosť zúčastniť sa vďaka firme na rôznych kultúrnych podujatiach, na ktorých sme partnerom
  • Šport, wellness a letné kúpalisko v rámci Multisport karty, na ktorú zamestnávateľ každý mesiac prispeje
  • Firemné teambuildingy
  • Možnosť čiastočne pracovať homeoffice podľa dohody s team leaderom
  • Parkovanie v areáli zdarma aj pre súkromné vozidlá (len v Bratislave)
  • Osobný benefit – 1 deň dovolenky navyše pri životnej udalosti (nástup dieťaťa na povinnú školskú dochádzku, uzavretie manželstva)
  • Raz do roka preventívne očné vyšetrenie v mieste príslušnej pobočky zamestnávateľa – hradené zamestnávateľom
  • Špecifické pracovné prostriedky, v prípade ak ich zamestnanec potrebuje zo zdravotných dôvodov na základe návrhu nadriadeného
  • Odmena za odporúčanie nového kolegu – referral program

Požiadavky na zamestnanca

  • Vzdelanie vysokoškolské I. stupňa / II. stupňa / III. stupňa
  • Vzdelanie v odbore IT
  • Vodičský preukaz B
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Potrebné znalosti

Architektúra MS SharePoint - Základy
C# - Základy
Microsoft .NET Framework - Základy
Windows PowerShell - Základy

Zaujala vás pozícia a chcete sa k nám pridať?

Vyplňte formulár a pošlite nám váš životopis.

V čo najskoršom čase sa vám ozveme a budeme vás informovať o ďalšom postupe.

Váš životopis nám môžete poslať aj na nižšie uvedený e-mail.

Podporované typy súborov: .doc, .docx, .pdf, .odt, .odm. Maximálna veľkosť súboru: 5 MB

Benefity

Vďaka vám tvoríme riešenia, ktoré fungujú

Pracovný čas a flexibilita

Umožňujeme využívať flexibilný pracovný týždeň v dĺžke 40 hodín týždenne, po dohode s lídrom tímu aj prostredníctvom homeoffice.

Kontinuálne vzdelávanie

Našim zamestnancom ponúkame možnosť absolvovať kvalitné certifikované školenia.

Pracovné prostredie

Možnosť voľby pracovných prostriedkov, príjemné a moderné pracovné prostredie, dynamický a priateľský kolektív.

Voľný čas a rodina

Široká škála voľnočasových benefitov, deň voľna navyše pri významných rodinných udalostiach.

Odborný a profesijný rast

Možnosť podieľať sa na smerovaní spoločnosti a pracovať na zaujímavých projektoch.

Employee Referral Bonus Program

Za odporúčanie vhodného nového kolegu Vás adekvátna odmena v našej spoločnosti neminie.