O spoločnosti

Prečo MICROCOMP

„Inovácia predstavuje rozdiel medzi lídrom a nasledovníkom.“ - Steve Jobs

Pre našich skúsených analytikov a certifikovaných odborníkov predstavuje analýza potrieb zákazníka východiskový bod, na základe ktorého sme schopní definovať ideálne riešenie pre konkrétneho odberateľa.

Rovnako dôležitou súčasťou celého procesu je následné získanie spätnej väzby (feedbacku) od zákazníka, vďaka čomu vieme odhaľovať svoje slabé miesta a zdokonaľovať sa vo svojej činnosti v prospech klienta.

Počas nášho vyše 25 ročného pôsobenia v IT sfére sme sa stretli s rôznymi požiadavkami zákazníkov, vďaka čomu sme dnes schopní presne identifikovať ich potreby a nájsť pre nich najvhodnejšie riešenie.

Spolupracujeme so zákazníkmi pôsobiacimi v rozmanitých odvetviach, preto aj ich požiadavky a nároky sú dosť často špecifické. Z tohto dôvodu ponúkame okrem štandardizovaných riešení aj tvorbu informačných systémov na mieru. Individuálny prístup je pre nás kľúčovým parametrom pri vzťahu so zákazníkom.

Celý proces od analýzy potrieb zákazníka až po implementáciu riešenia a jeho spätné zhodnotenie pozostáva z piatich krokov:Prvoradým cieľom je poskytovať špičkové služby z oblasti IT a preto kladieme veľký dôraz na odbornosť a kvalifikovanosť našich zamestnancov formou ich kontinuálneho vzdelávania, vďaka čomu vieme dynamicky reagovať na aktuálne trendy v oblasti IT.

Medzi našimi zamestnancami môžete nájsť celý rad skúsených projektových manažérov (s certifikáty PMI, PRINCE2, IPMA, ITIL, TOGAF), špičkových business a procesných analytikov, certifikovaných bezpečnostných expertov, vyhľadávaných architektov IS, odborníkov na business intelligence, databázových expertov, takmer 50 programátorov (JAVA, .NET, C++, a i.) a vyškolené servisné tímy na podporu a servis hardvérových a softvérových produktov.

PMI PRINCE2 IPMA ITIL TOGAF JAVA .NET C++

Dôkazom našej usilovnej práce je množstvo spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú.